Leygardagin 25. mai

Kl. ??.?? Dr. U15½ AB - MB á Argjum (Fluttur til sunnudag 26. mai)

Kl. 13.00 Dr. U15 AB - TB/FCS/Royn á Argjum

Kl. 11.15 Dr. U17 AB/B71 - HBb á Sandi (fluttur av Argjum)

Kl. 11.30 Dr. U13 AB, HBd, B36 steypakapping á Argjum (Flutt úr Klaksvík)

Kl. 10.00 Ge. U11 ABa, ABb, HBc, KÍb, Skálab, B36b og MB  á Skála

Kl. 15.00 Dr. U7 ABa, ABb, B36d, B36e, B36f og HBd í Havn

Kl. 09.30 Dr. U7 ABc, MBa, KÍa, KÍb í Miðvági

Kl. 18.30 2. Deild menn B68 - AB á Toftum

Kl. 13.00 Dr. U11 ABa, ÍF, TBa, HBd og Skálaa í Havn

Kl. 11.00 Dr. U11 ABb, Víkingurb, Víkingurc, B68a og B36d í Leirvík


Sunnudagin 26. mai

Kl. 12.30 Dr. U15½ AB - MB á Argjum (fluttur frá leygardag 25. mai)

Kl. 15.00 Betrideildin B36 - AB í Havn

Kl. 18.00 2. deild kvinnur AB - FC Hoyvík á Argjum

Kl. 18.30 2 deild kvinnur AB/B71 - ÍF/VÍK/B68 á Sandi

 

Hósdagin 30 mai

Kl. ??.00 Dr U15 ÍF - AB í Fuglafirði (Útsettur)


Fríggjadagin 31. mai

Kl. 18.30 2. Deild menn 07V - AB í Sørvági

 

Leygardagin 1. juni

Kl. 10.30 Dr. U17 AB/B71 - FC Hoyvík á Argjum (útsettur til hósd. 6. juni kl. 20.15)

Kl. 12.30 Dr. U13 ABa, ÍFa, Skálaa, Skálab á Argjum

Kl. 15.00 Gentur U18 AB/B71 - ÍF/Víkingur/B68 á Argjum

Kl. 10.00 Ge. U9 ABa, B68, KÍa, NSÍc, KÍb, B36c, MB á Toftum (Flutt úr Miðvági)

Kl. 13.00 Dr. U9 ABa, ABb, B36a, 07Vestura í Sandavági

Kl. 09.00 Dr. U15½  NSÍb - AB í Runavík

Kl. 09.00 Dr. U8 ABa, ABb, MBa, MBb, Skálaa, Skálab, KÍb í Klaksvík


Sunnudagin 2. juni

Kl. 15.30 Betrideildin KÍ - AB í Klaksvík

Kl. 18.00 2. deild kvinnur 07Vestur - AB/B71 í Sørvági

Kl. 18.00 2. deild kvinnur HB - AB í Havn

Hósdagin 6. juni

Kl. 20.15 Dr. U17 AB/B71 - FC Hoyvík á Argjum (útsettur frá 2. juni) 


Leygardagin 8. juni

Kl. ----- Gentur U18 AB/B71 - KÍ steypakapping á Argjum (Útsettur til annan leikdag)

Kl. 10.45 Dr. U15 B71 - AB á Sandi

Kl. ---- Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Suðri (útsettur til 18. august)

Kl. 16.30 Ge. U11 ABa, ABb, MB, B36b, HBc í Havn

Kl. 11.00 Dr. U7 ABa, ABb, ABc, MBa á Argjum. (Flutt av Toftum)

Kl. 14.30 Dr. U11 ABa, B68b, 07Vb, HBf í Havn

Kl. 13.00 Dr. U11 ABb, HBc, KÍb, TBa, Víkb í Leirvík

 

Mánadagin 10. juni (2. Hvítusunnudagur)

Kl. ???? 2. Deild kvinnur AB/B71 - FC Hoyvík á Sandi

Kl. 14.00 2. deild kvinnur AB - 07Vestur á Argjum

Kl. 14.00 Dr. U15½ Víkingurb - AB í Leirvík