Gongd er nú loksins komin á fótbóltskappingarnar. 

Yvirlit yvir allar dystir hjá AB í øllum deildum síggjast á hesari síðuni.

Dystir og klokkutíðir fyri tað komandi vikuskiftið vera vanliga lagdar her á síðuni hvørt týskvøld.

Øll dystarskráin hjá Betrideildini sæst við at trýsta her.

Øll dystarskráin hjá 1. deild monnum sæst við at trýsta her.

Øll dystarskráin hjá 1. deild kvinnum sæst við at trýsta her.


Komandi dystir: 


Týsdagin 2. juni 

Kl. 19.00 1. deild menn AB - NSÍ á Argjum


Mikudagin 3. juni

 Kl. 18.30 Dr. U21 B71 - AB á Sandi

Fríggjadagin 5. juni (Grundlógardagur)

Kl. ???? Ge. U18 ÍF/VÍK/B68 - AB/B71 í Fuglafirði

Leygardagin 6. juni

Kl. ???? Ge. U15 ½vøll AB - ÍF/B68 á Argjum

Kl. ???? Dr. U11 (C3) ABa, ABb, EBSb, HBe á Argjum

Kl. ???? Dr. U11 (A1) ABa, B36a, FCS, HBa, KÍa í Vági

Kl. ???? Gentur U11 (C) AB, FCH, EBSb, Royn í Hoyvík

Kl. ???? Ge. U15 ½vøll FC Hoyvík - AB/B71 í Hoyvík

Kl. ???? Dr. U15 (B) HBc - AB í Havn

Kl. ???? 1. deild menn 07V - AB í Sørvági


Sunnudagin 7. juni

Kl. ???? 1. deild kvinnur AB/B71 - HB á Sandi

Kl. ???? 1. deild kvinnur 07V - AB í Sørvági

Kl. ???? Betrideildin menn ÍF - AB í Fuglafirði


Mánadagin 8. juni

Kl. ???? Dr. U21 AB - Undrið á Argjum

 

20. juni - 25. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord

13. juni - 19. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord