Leygardagin 25. mai

Kl. ??.?? Dr. U15½ AB - MB á Argjum (Fluttur til sunnudag 26. mai)

Kl. 13.00 Dr. U15 AB - TB/FCS/Royn á Argjum

Kl. 11.15 Dr. U17 AB/B71 - HBb á Sandi (fluttur av Argjum)

Kl. 11.30 Dr. U13 AB, HBd, B36 steypakapping á Argjum (Flutt úr Klaksvík)

Kl. 10.00 Ge. U11 ABa, ABb, HBc, KÍb, Skálab, B36b og MB  á Skála

Kl. 15.00 Dr. U7 ABa, ABb, B36d, B36e, B36f og HBd í Havn

Kl. 09.30 Dr. U7 ABc, MBa, KÍa, KÍb í Miðvági

Kl. 18.30 2. Deild menn B68 - AB á Toftum

Kl. 13.00 Dr. U11 ABa, ÍF, TBa, HBd og Skálaa í Havn

Kl. 11.00 Dr. U11 ABb, Víkingurb, Víkingurc, B68a og B36d í Leirvík


Sunnudagin 26. mai

Kl. 12.30 Dr. U15½ AB - MB á Argjum (fluttur frá leygardag 25. mai)

Kl. 15.00 Betrideildin B36 - AB í Havn

Kl. 18.00 2. deild kvinnur AB - FC Hoyvík á Argjum

Kl. 18.30 2 deild kvinnur AB/B71 - ÍF/VÍK/B68 á Sandi

 

20. juni - 25. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord

13. juni - 19. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord